`

Kalėdinių dovanų idėjos

2018-12-18

Kalėdos jau ne už kalnų, bet vis dar nežinote kaip nustebinti savo artimuosius? O galbūt planuojate pasidėti po egle dovaną ir sau?

Jei trūksta idėjų - apsisemkite jų iš mūsų!
Štai keletas jų:

 

 • Jūsų draugai ar artimieji sportuoja tamsoje? Apšvieskite jų tamsias treniruotes ir pasirūpinkite jų saugumu su SILVA lempa Cross Trail 5X.


   
 • Sportuojate ar aktyviai leidžiate laisvalaikį? Širdis yra svarbiausias mūsų kūno raumuo, todėl privalu juo rūpintis. POLAR Vantage - nauja bei pažangi treniruočių kompiuterių serija Jums ir Jūsų artimiesiems!


   
 • Kolega bėga maratonus, bet iki asmeninio rekordo vis kažko pritrūksta? Kad nesibaigtų energija ir neapleistų jėgos kitame maratone padėk draugui SIS energetinių gelių ar batonėlių po egle!


   
 • Atvėsus orams Jus supančios moterys atsisako eit sportuot į lauką? Padovanokite Kari Traa termo aprangą - kuri sukurta  išskirtinai moterims. Kuomet moterys kuria moterims, jos tai daro su meile ir apgalvoja kiekvieną smulkmeną, kad sportuoti būtų patogu, šilta bei stilinga.


   
 • Ruošiatės MTB maratonų ar Triatlono taurei, tačiau nesijaučiate ant savo dviračio patogiai? BIKE FIT - taisyklingos ir efektyvivios sedėsenos ant dviračio nustatymas. Subalansuos Jūsų jėga ir efektyvumą, sumažins pasipriešinimą ir padidins komfortą minant pedalus. Apsaugos nuo kylančių skausmų bei traumų.

   
 • Norint pasirūpinti artimojo sveikata? ORTHOMOL - maisto papildai subalansuoti sportui ir sveikai gyvensenai. Idealiai sukombinuotos sudedamosios dalys (kurios gaunamos iš natūralių produktų!), todėl pasisavinamas daug didesnis procentas medžiagų lyginant su sintetiniais vitaminais.


   
 • Ir žinoma - kokia dovana gali būti dovana, jei joje nėra kojinių? Compressport - kompresinės kojinės dviračiams ir bėgimui.