Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Procedūra atliekama VILNIUJE ir KAUNE.

BIKE FIT PROCEDŪRA - taisyklingos ir efektyvivios sedėsenos ant dviračio nustatymas

Paprasta, inovatyvu, galinga – tikra.

Tinkama sedėsena ant dviračio – pagrindinis elementas dviračių sporte. Tinkama sedėsena subalansuos jūsų jėgą ir efektyvumą, sumažins pasipriešinimą ir padidins komfortą minant pedalus. Tinkama sedėsena taip pat gali apsaugoti nuo kylančių skausmų ir traumų. Bike Fit procedūra sukurta parinkti tinkamą sedėseną įvairių stilių dviratininkams, pradedant turistais dviračiu ir baigiant profesionaliais plento lenktynininkais.

Mūsų parduotuvėje Bike fit procedūra atliekama Statinio matavimo įrankiu. Tai greita ir efektyvi procedūra padedanti surasti tinkamiausią dviratininko sedėseną pagal anatominius dviratininko parametrus bei dviračių stilių. Dviratininkų antropometriniai duomenys išmatuojami milimetro tikslumu bei įvedami į sistemą atitinkamai sedėsenos korekcijai gauti.


Statinis matavimo įrankis

Statinė matavimo procedūra – pirminis ir pagrindinis visos dviratininko sedėsenos elementas. Specialiu įrankiu matuojami 10 skirtingų dviratininko kūno parametrų, kurie vėliau yra susisteminami paverčiami į dviratininko pozicijai nustatyti reikalingus matavimo vienetus. Skirtingiems dviračių stiliams naudojamos skirtingos formulės, kurios padeda rasti tinkamiausią ir efektyviausią sedėseną pagal dviratininko preferencijas.

Pagal skirtingas formules, matuojant jūsų kūno parametrus, galėsime nustatyti tinkamiausius dydžius ne tik skirtingiems dviračių stiliams, bet ir skirtingos geometrijos dviračių rėmams. Sistema pritaikyta parinkti idealią sedėseną 60 skirtingų dviračių prekių ženklų bei 3000 skirtingų dviračių rėmų. Statinė matavimo procedūra yra pagrindinis ir pradinis elementas vėlesniems dviračio sedėsenos tyrimams.

XY matavimo įrankis - greitas, tikslus, skaitmeninis.

XY matavimo įrankis naudojamas išmatuoti visas reikiamas dviračio koordinates. Lazerio pagalba išmatuojamos visos reikalingos dviračio koordinatės. XY matavimo įrankis itin tikslus, todėl rezultatai pateikiami milimetro tikslumu. Šis įrankis tinkamas visiems dviračių tipams. Įrankis pradiniu tašku visada laiko „BB“ centrą, o nuo čia matuojami atstumas iki vairo, sėdynės ir kitų dalių, tokių kaip stabdžių rankenėlės ar net triatlono dviračio vairo rankenėlių.

Pirmoji matavimo detalė skirta sėdynės sričiai – įrankis pats ras sėdynės centrą ir pagal tai išmatuos reikiamus atstumus. Antroji detalė skirta vairo sričiai. Naudojantis abejomis detalėmis lengvai gaunamos reikalingų dviračių detalių koordinatės.

Išmatavus visus reikiamus parametrus, Bike Fit procedūros specialistas tinkamai sureguliuos jūsų dviratį pagal jums tinkamą sedėseną. Po procedūros, tikėtina, jausite gerokai didesnį komfortą minant, o kartu padidės ir Jūsų minimo efektyvumas ir galia.

Kaina

Bike Fit procedūros kaina - 65 €

Antram ir kitiems jūsų dviračiams - 40 €

Bike Fit procedūros meistrai - Dainius Kiela ir Donatas Šertvytis

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis tiesiai į Dainių arba Donatą - jie mielai pakonsultuos kiekvieną besidomintį. Tam, kad nereikėtų laukti eilėje, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl procedūros laiko.

REGISTRACIJA:

VILNIUJE - +37065629670, el.paštu: vilnius@s-sportas.lt 
KAUNE - +370 611 22992, el.paštu: kaunas@s-sportas.lt 

Procedūra atliekama VILNIUJE IR KAUNE.

Matavimo privalumai:

  • Matuojant dviratį nereikia nuimti jokių jo detalių – dviratis telpa į matavimo stakles su ratais.
  • Papildomos įrankio detalės, leidžiančios tiksliai išmatuoti reikiamas koordinates.
  • Itin tikslus matavimas lazerio pagalba
  • Galimybė matavimus „perkelti“ keliems jūsų dviračiams.
  • Itin stabilus stendas ir matavimo platforma.
  • Matuojamos bet kokio dviračio tipo koordinatės