Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

Polar Vantage V2 atnaujinimai

Polar Vantage V2 atnaujinimai

Vantage V2 3.0.16 programinės įrangos versiją galima atsisiųsti per FlowSync programą kompiuteryje arba per Flow programėlę mobiliajame telefone.

MARŠRUTO IR PAKILIMO PROFILIAI

Naudodami maršruto ir pakilimo profilius žinote savo dabartinę padėtį, kiek pakilote ar nusileidote ir kiek dar atstumo iki finišo liko - todėl galite būti pasiruošę viskam, kas laukia. Taip pat galėsite pakeisti savo maršrutą jau įveikinėjant kitą, tiesiog pristabdykite treniruotės įrašymą ir iš sąrašo pasirinkite naują maršrutą. Pasinerkite į sporto nuotykių jaudulį ir niekada neabejokite, kad grįšite atgal, naudodamiesi kelio atgal funkcija, leidžiančia grįžti atgal į pradinį tašką, kuriuo atėjote.

VISADA ĮJUNGTOS „OUTDOOR“ FUNKCIJOS

Naujos visada įjungtos Outdoor funkcijos yra Lokacija (Location) ir Saulės kylimo-leidimosi (Sunrise & Sunset). Location sudaro visada įjungtas aukštimatis, kompasas ir jūsų vietos koordinatės, kad tiksliai žinotumėte, kur esate ir kur einate. Sunrise & Sunset rodo jūsų dabartinės vietos saulėtekio ir saulėlydžio laikus.

ŠIRDIES RITMO SENSORIAUS (HR Sensors) REŽIMAS, FONO ŠVIESOS NUSTATYMAS IR MUZIKOS KONTROLĖ

HR Sensor režimas leidžia jums naudoti savo laikrodį kaip širdies ritmo jutiklį, kad, pvz., sporto salės įrangoje ar programose mobiliesiems būtų galima peržiūrėti širdies ritmo duomenis naudojant BLE. Taip pat pridėta galimybė reguliuoti foninio apšvietimo ryškumą. Atminkite, kad šis nustatymas neturi įtakos foniniam apšvietimui, įjungtam mygtuku LIGHT, jis veikia tik foninį apšvietimą, kuris įjungiamas paspaudus bet kuriuos kitus mygtukus arba sukant riešą ir žiūrint į laikrodį. Be to, muzikos valdikliai dabar yra patogiai išdėstyti tam skirtame laikrodžio skydelyje, kad būtų lengva pasiekti, kai nesitreniruojate.

Versijos numeris: 3.0.16

Išleidimo data: 2021 m. spalio 20 d.

Patobulinimai/pataisymai šiame leidime:

  1. Maršruto ir aukščio profiliai
  2. Kelio atgal funkcija
  3. Maršruto keitimas
  4. Saulėtekis/saulėlydis
  5. Lokacija
  6. Muzikos kontrolė
  7. Širdies ritmo sensoriaus režimas
  8. Foninio apšvietimo ryškumo nustatymas
  9. Smulkūs atnaujinimai ir klaidų pataisymai