Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

SCOTT 2023 DVIRAČIŲ UŽSAKYMAI

SCOTT 2023 DVIRAČIŲ UŽSAKYMAI

IŠANKSTINIAI 2023 METŲ SCOTT DVIRAČIŲ UŽSAKYMAI

Domina naujieji 2023 metų kolekcijos dviračiai? Galvoji apie naują gravel‘į ar nori naujojo Spark ar Ganius su rėmo viduje paslėptu amortizatoriumi? O gal domina naujas „hardtai‘as“ Scale RC su atnaujintu rėmu?

Nedelsk - užsisakyk jau dabar!

Kodėl turėtum dviratį rinktis jau šį rudenį? Nes visi 2023 m. modeliai jau užsakyti ir kai kurių populiarių modelių dydžių kiekis ribotas. Todėl kas pirmesnis – tas gudresnis.

Kas naujo 2023 metais?

Naujas Aero kategorijos Foil RC dviratis. Kalnų dviračio Scott Scale serija. Visiškai atnaujintas dviračio rėmas su pakeistu trosų išvedžiojimu – ypatingai švarus vairo vaizdas, standesnis rėmo priekis. Mažesnis svoris. Plente visiems greičio ir aerodinamikos fanams – atnaujinta Foil RC serija. Visi Foil modeliai tik su elektrinėmis pavaromis.

Tiems, kurie dažniau lankosi kalnuose – naujas Genius modelis, su didesne amortizatorių eiga, rėmo viduje paslėptu galiniu amortizatoriumi.

 

Visiškai pakeista rėmo geometrija, pristatyta dar 2022 metais, tiek anglies pluošto, tiek ir aliuminio rėmų. Išlaikytos visos geriausios plento dviračių aero savybės, bet telpa platesnės padangos, papildomi tvirtinimo taškai jūsų bagažui, kuris reikalingas toms ilgoms dienoms ant dviračio.

2023 komplektacijos lieka tokios pat – skiriasi tik kai kurių modelių spalva.

Plento dviračiai.

Nauja Foil RC serija – dar daugiau aero, elektrinės pavaros visiems modeliams.

KAINYNAS

Daugiau informacijos: petras@s-sportas.lt arba vilnius@s-sportas.lt