Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

FISCHER SPEEDMAX 3D SKATE 61K STIFF IFP lygumų slidės

600,00 €

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu info@s-sportas.lt

FISCHER Speedmax 3D Skate 61K Stiff IFP - lygumų slidinėjimo slidės.

Sukurta naudoti minkšto sniego sąlygomis. Sukurtos su visomis pagrindinėmis Speedmax funkcijomis, įskaitant slankiojančias šonines sieneles, kad sumažintų trintį, ir šalto pagrindo klijavimą – procesą, kuriuo pagrindas padengiamas be šilumos ir slėgio, kad būtų optimalus vaško sugėrimas. Šis modelis turi Fischer RACE CODE žymėjimą, patvirtinantį, kad slidės yra pagamintos pagal Pasaulio taurės standartus

 1. Proven Air Core medžiaga – sėkmingiausia slidinėjimo šerdis su daugiau nei 80% oro - itin lengvas svoris ir molekulinis anglies pluoštas.
 2. Lenktynininkams. Sumažina likutinio įtempimo ir kampo slėgio skirtumus. Aukščiausias smūgio našumas.
 3. „Speedmax“ technologija, skirta apsaugoti homogeninę pagrindo molekulinę struktūrą, kad vaškas būtų puikiai sugertas. Garantuoja maksimalų greitį.
 4. Gilesnė ir šiurkštesnė struktūra, idealiai tinka šiltoms ir drėgnoms sąlygoms. Pagaminta naudojant natūralų deimantą.
 5. Daugiaašis T300 1K anglies pluoštas. Didelio stiprumo ir minimalaus svorio laminatas.
 6. „Finish First“: terminas, apimantis ir sujungiantis visus atskirus technologinius žingsnius galutinio pagrindo apdorojimo metu.
 7. Čiuožimo konstrukcija su HM anglies laminatais sumažina slidžių galiukų masę.
 8. Naujos kartos slidžių poravimas: visiškai automatinis dinaminis daugelio poravimo kriterijų matavimas užtikrina tikslų slidžių pasirinkimą ir optimizuotą poravimą.
 9. Infraraudonųjų spindulių paruošimas karštu vašku. Geriausios slydimo savybės, apsauga nuo nešvarumų ir oksidacijos. Maitinamas VAUHTI.
 10. RACE CODE kokybės ženklas garantuoja technologinį pranašumą profesionalams ir ambicingiems slidininkams, tiesiogiai iš Fischer lenktynių skyriaus: glaudus Fischer vystymo komandos kontaktas su sportininkais ir treneriais užtikrina, kad vertingas indėlis iš trasos būtų tiesiogiai įgyvendinamas technologinėse naujovėse. Nes pergalė – tobulų detalių klausimas.
 11. Rodyklės formos šoninis pjūvis pagerina našumą ir dinamiką, ypač taikant 1:1 čiuožimo techniką.
 12. Slidžių konstrukcija užtikrina maksimalų greitį, sumažinant slėgį slidės priekyje ir gale.

Slidės svoris: 1030g/186cm

Susijusios prekės