Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

Žemaitijos taurė 2020 nuostatai

REGISTRACIJA

PRAĖJUSIO ETAPO REZULTATAI

MTB dviračių varžybų
ŽEMAITIJOS TAURĖ 2020
NUOSTATAI

 

TIKSLAI:

  • Populiarinti dviračių sportą ir važinėjimą dviračiu;
  • skatinti sportininkus ir mėgėjus užsiimti dviračių sportu ir siekti aukštų rezultatų;
  • skatinti dviračio, kaip ekologiškos transporto priemonės naudojimą;
  • plėtoti kūno kultūros, sveiko gyvenimo būdo ir dviračių sporto masiškumą Lietuvoje.

 

ORGANIZATORIAI:

Sporto klubas S-Sportas kartu su partneriais. Informacija dėl varžybų teikiama:

Plateliai - +37069855141, okversme@gmail.com

Telšiai - +37061262070, regimantaskav@gmail.com

 

ETAPAI:

1 etapas –

BUBIAI

Birželio 28 d. Šiaulių raj., Gėluvos ežero pliažas. Organizatorius - sporto klubas ”S-Sportas”, vyr. teisėjas Svajūnas Ambrazas, tel.: 869959194

2 etapas –

LAPIAI

Rugpjūčio 2 d. Lapiai, Klaipėdos raj. Organizatorius – vandens sporto ir turizmo klubas „Prie Želsvos“, vyr. teisėjas Ilja Petriuk tel.: 865030722

3 etapas –

PLATELIAI

Spalio 3 d. d. prie Platelių ežero, Plokštinės g. 3, Paplatelės km, Plungės raj., šalia poilsio namų-viešbučio „LINELIS“.Organizatorius – orientavimosi sporto klubas „Versmė“, vyr. teisėjas Gintaras Domarkas tel.: 869855141

4 etapas –

TELŠIAI*

Spalio 4 d. Telšiai, poilsio namai „Germanto vila“. Organizatorius - orientavimosi sporto klubas „Telšiai“, vyr. teisėjas Regimantas Kavaliauskas tel.: 861262070

*MTB varžybų „Žemaitijos taurė 2020“ Telšių etapas finansuojamas projekto „Judėkime kartu su orientavimosi sporto klubu „Telšiai“ lėšomis. Projektas bendrai finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.  


VARŽYBŲ PROGRAMA:

9.00 – 16.00

Varžybų miestelio darbo laikas

9.00 – 11.30

Registracija, starto paketų išdavimas

11.25

Vaikų startas, apdovanojimas

12.00

Pagrindinis startas

14.30

Apdovanojimai

 

KLASIFIKACIJA PAGAL GRUPES: 

Grupė

Grupės aprašymas

Distancija

VM12

Vaikai, gimę 2008 ir jaunesni

~1-2 km

V14

Berniukai, 2006 – 2007 g.m,

1 ratas

M14

Mergaitės, 2006 – 2007 g.m,

1 ratas

V16

Berniukai, 2004 – 2005 g.m

1 ratas

M16

Mergaitės, 2004 – 2005 g.m

1 ratas

V18

Jaunuoliai, 2002 – 2003 g.m

2 ratai

M18

Jaunuolės, 2002 – 2003 g.m

1 ratas

Vyrai -Elitas

Vyrai

2 ratai

Moterys

Moterys 1981 – 2001 g.m.

1 ratas

Vyrai - Mėgėjai

Vyrai-mėgėjai, 1981 – 2001 g.m

1 ratas

M-40

Moterys, 1980 ir vyresnės

1 ratas

V-40

Vyrai, 1971 – 1980 g.m.

2 ratai

V-50

Vyrai, 1961 – 1970 g.m.

1 ratas

V-60

Vyrai, 1960 ir vyresni

1 ratas

 

Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai ir profesionalai, moterys ir vyrai, vaikai.

 


STARTO MOKESTIS IR REGISTRACIJA:

 

Suaugusieji

Moksleiviai ir V/M60

Vaikai iki 12 m.

Data

Iki antradienio

Trečiadienį ir

varžybų centre

Iki antradienio

Trečiadienį ir

varžybų centre

 

Mokestis už 1 etapą

10 eur

15 eur

5 eur

10 eur

1 eur


Registracija patvirtinama po apmokėjimo.

Starto mokesčiai sumokami registruojantis internetu, elektroninės bankininkystės sistema. Jeigu starto mokestis nėra sumokamas, jūsų registracija negalioja.

Registracija: www.dbsportas.lt

Starto mokestis nėra grąžinamas. Jei reikalinga sąskaita – prašome parašyti organizatoriams.

Atskirų etapų  registracijos datos:

Bubiai – iki birželio 24 dienos 23 val. 59 min.

Lapiai – iki liepos 29 dienos 23 val. 59 min.

Telšiai ir Plateliai – iki spalio 1 dienos 23 val. 59 min.

 

REZULTATAI IR APDOVANOJIMAI:

Kiekviename etape sportininkai apdovanojami rėmėjų prizais. VM12 grupės dalyviai apdovanojami visi, kitų grupių dalyviai apdovanojami 1 – 3 vietos. Atskiruose etapuose rezultatai fiksuojami pagal įveikimo laiką.

Metų pabaigoje sportininkai apdovanojami už suminį taškų visų etapų rezultatą. Suminis dalyvio rezultatas skaičiuojamas iš 3 geriausių etapų rezultatų (3 etapų taškų suma).

„Žemaitijos taurės“ taškai skaičiuojami formulę:

S = Tn/Td* x 1000

S - dalyvio taškai

Td - dalyvio laikas

Tn - nugalėtojo laikas

Sumoje apdovanojamos visų grupių 1-3 vietos (išskyrus VM12 grupę).

 


STARTO VIETA IR STARTO PROCEDŪROS:

Startas vykdomas iš starto koridorių, kuriuose startuoti leidžiama tik dalyviams su nurodytais starto numeriais. Startas iš kito starto koridoriaus baudžiamas dalyvio diskvalifikavimu.
Dalyviai, sumokėję starto mokestį, patvirtina, kad su saugumo taisyklėmis dviračių varžybų metu susipažinę, kad jų laikysis, kad yra pilnai pasiruošęs fiziškai ir dvasiškai startuoti dviračių varžybose ir dviratis yra pilnai techniškai tvarkingas.

Lenktynėse naudojama elektroninė laiko registracijos sistema. Visi dalyviai turės, pagal starto vietoje pateiktą instrukciją, pritvirtinti prie dviračių rėmų specialius daviklius, kurių dėka nustatomas jų trasos įveikimo laikas ir tarpiniai laikai. Po finišo daviklį su laikikliu privaloma grąžinti organizatoriams. Praradus daviklį, dalyvis turi sumokėti 70 eurų kompensaciją.
Dalyviai pažymėta trasa turi įveikti visą pasirinktą distanciją. Dalyviai, neteisėtai sutrumpinę distanciją ir (arba) nepravažiavę visos trasos per varžyboms skirtą laiką, diskvalifikuojami. Dalyviai, judantys trasoje pašalinių pagalbą, yra diskvalifikuojami. Visų grupių dalyvių finišas fiksuojamas kertant finišo liniją ir naudojant Sistemą, o dalyvio užimta vieta (absoliuti ir amžiaus grupėje) – naudojant Sistemą, finišo teisėjų, prireikus, ir fotofinišo pagalbą. Nugali pirmas visą lenktynių distanciją įveikęs ir finišo liniją kirtęs grupės dalyvis.

Lenktynių išankstiniai rezultatai paskelbiami finišo vietoje. Rezultatai skelbiami varžybų vietoje ir www.dbsportas.lt.

Sporto grupės išankstinius rezultatus apskųsti galima tik raštu pateikiant skundą Lenktynių teisėjams. Skundai priimami po skundžiamo įvykio praėjus ne daugiau kaip 30 minučių ir sumokėjus 30 eurų užstatą, kuris grąžinamas, jeigu skundas yra patenkinamas. Vaikų, Mėgėjų grupių rezultatai neskundžiami, tačiau apie pastebėtus taisyklių pažeidimus siūloma pranešti teisėjams žodžiu ar pateikiant foto-video medžiagą.


SAUGUMAS TRASOJE:

Lenktynių dalyviai už saugumą trasoje atsako patys. Visiems Lenktynių dalyviams privalomi dviratininko šalmai. Rekomenduojama dėvėti dviratininko pirštines. Visi Lenktynių dalyviai prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su žiūrovais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu Lenktynėse.

Eismo saugumas. Lenktynių metu trasoje automobilių eismas nėra pilnai apribotas. Lenktynių dalyviai turi būti pasiruošę įveikti trasoje atsiradusias kliūtis, įspėti apie jas kitus dalyvius. Dalyviams važiuojant trasoje draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais. Dalyviams draudžiama naudotis kita garso atkūrimo įranga (ausinukais), kuri gali trukdyti išgirsti dalyvių, teisėjų ar reguliuotojų įspėjimus, nurodymus.
Dėl techninių ar kitų kliūčių trasoje sustoję dalyviai privalo pasitraukti nuo kelio ir netrukdyti kitiems dalyviams. Greitosios medicinos pagalbos postas veiks starto/finišo vietoje. Kitais neatidėliotinos pagalbos atvejais būtina skambinti varžybų vyr. teisėjui arba bendrosios pagalbos centrui tel. 112 ir imtis būtinų pirmosios pagalbos suteikimo veiksmų. Dalyviai, galintys suteikti pirmąją pagalbą, privalo tai padaryti.


BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS:

Lenktynių dalyviams techninė pagalba trasoje iš šalies negali būti suteikta (trasoje esančio komandos personalo ir pan.). Jeigu dalyvis dėl techninio gedimo ar kitos priežasties nebegali pabaigti pasirinktos distancijos, jis savarankiškai pasišalina iš trasos netrukdydamas kitiems dalyviams, prireikus kreipiasi į artimiausią teisėją ar eismo reguliuotoją dėl pristatymo į starto-finišo vietą. Rekomenduojama informuoti teisėją apie pasitraukimą iš trasos. Nebaigusio distanciją dalyvio rezultatai nevertinami, o finišo protokole prie tokio dalyvio pavardės daromas įrašas - dnf

 

Vietos

Šiauliai, Telšiai, Klaipėda, Plateliai

Renginio data

Pradžios data: 2020 Birželio 28, Sekmadienis 00:00

Pabaigos data: 2019 Spalio 4, Penktadienis 00:00

Žymės

MTB ŽemaitijosTaurė

Dalykai

Dviračiai

Socialiniai tinklai