Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

Gold Nutrition vitaminai Salt Caps 60tab Padidinti

GOLD NUTRITION SALT CAPS vitaminai 60 tab.

13,00 €

Dydžių lentelė

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu info@s-sportas.lt

GoldNutrition® Salt Caps yra sudarytos iš mineralinių druskų (elektrolitų), kurių daugiausiai prarandame prakaitu, todėl jas turėtų vartoti sportininkai, kuriems to reikia ilgalaikiam sportui!

Vyraujantis elektrolitas yra natris, kadangi jo netenkama daugiau, formulė papildyta chloridu, magniu ir kaliu, kad būtų palaikomas elektrolitų balansas.

Šis gaminys skirtas sportininkams, kurie užsiima ilgalaikiu sportu, sukeliančiu didesnį prakaitavimą ir dėl to didesnį poreikį pakeisti mineralines druskas.

Elektrolitai ypač svarbūs raumenų, nervų ir širdies ląstelėms, kur jie dirba kartu, kad elektros impulsus paverstų į nervinius impulsus ir raumenų susitraukimus.

SUDĖTIS 2 tabletėse
Natris 300 mg
Kalis 100 mg (5%)
Chloridas 300 mg (38%)
Magnis 60 mg (16%)

VARTOJIMAS:

Vartokite 2 kapsules per valandą, kaip papildymą su drėkinamuoju gėrimu treniruotėse, kurios trunka ilgiau nei 2-3 valandas arba labai karštomis sąlygomis. Galite vartoti iki 3 dozių per dieną.

Susijusios prekės