Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

Procedūra atliekama VILNIUJE ir KAUNE.

BIKE FIT PROCEDŪRA - taisyklingos ir efektyvios sėdėsenos ant dviračio nustatymas.

Paprasta, inovatyvu, galinga – tikra.

Tinkama sėdėsena ant dviračio – pagrindinis elementas dviračių sporte. Tinkama sėdėsena subalansuos Jūsų jėgą ir efektyvumą, sumažins pasipriešinimą ir padidins komfortą minant pedalus. Tinkama sėdėsena taip pat gali apsaugoti nuo kylančių skausmų ir traumų. Bike Fit procedūra sukurta parinkti tinkamą sėdėseną įvairių stilių dviratininkams, pradedant turistais dviračiu ir baigiant profesionaliais plento lenktynininkais.

Mūsų parduotuvėje Bike fit procedūra atliekama Statinio matavimo įrankiu. Tai greita ir efektyvi procedūra padedanti surasti tinkamiausią dviratininko sėdėseną pagal anatominius dviratininko parametrus bei dviračių stilių. Dviratininkų antropometriniai duomenys išmatuojami milimetro tikslumu bei įvedami į sistemą atitinkamai sėdėsenos korekcijai gauti.


Statinis matavimo įrankis

Statinė matavimo procedūra – pirminis ir pagrindinis visos dviratininko sėdėsenos elementas. Specialiu įrankiu matuojami 10 skirtingų dviratininko kūno parametrų, kurie vėliau yra susisteminami paverčiami į dviratininko pozicijai nustatyti reikalingus matavimo vienetus. Skirtingiems dviračių stiliams naudojamos skirtingos formulės, kurios padeda rasti tinkamiausią ir efektyviausią sėdėseną pagal dviratininko preferencijas.

Pagal skirtingas formules, matuojant Jūsų kūno parametrus, galėsime nustatyti tinkamiausius dydžius ne tik skirtingiems dviračių stiliams, bet ir skirtingos geometrijos dviračių rėmams. Sistema pritaikyta parinkti idealią sėdėseną 60 skirtingų dviračių prekių ženklų bei 3000 skirtingų dviračių rėmų. Statinė matavimo procedūra yra pagrindinis ir pradinis elementas vėlesniems dviračio sėdėsenos tyrimams.

XY matavimo įrankis - greitas, tikslus, skaitmeninis.

XY matavimo įrankis naudojamas išmatuoti visas reikiamas dviračio koordinates. Lazerio pagalba išmatuojamos visos reikalingos dviračio koordinatės. XY matavimo įrankis itin tikslus, todėl rezultatai pateikiami milimetro tikslumu. Šis įrankis tinkamas visiems dviračių tipams. Įrankis pradiniu tašku visada laiko „BB“ centrą, o nuo čia matuojami atstumas iki vairo, sėdynės ir kitų dalių, tokių kaip stabdžių rankenėlės ar net triatlono dviračio vairo rankenėlių.

Pirmoji matavimo detalė skirta sėdynės sričiai – įrankis pats ras sėdynės centrą ir pagal tai išmatuos reikiamus atstumus. Antroji detalė skirta vairo sričiai. Naudojantis abejomis detalėmis lengvai gaunamos reikalingų dviračių detalių koordinatės.

Išmatavus visus reikiamus parametrus, Bike Fit procedūros specialistas tinkamai sureguliuos Jūsų dviratį pagal Jums tinkamą sėdėseną. Po procedūros, tikėtina, jausite gerokai didesnį komfortą minant, o kartu padidės ir Jūsų minimo efektyvumas ir galia.

Kaina

Bike Fit procedūros kaina - 75 €

Antram ir kitiems jūsų dviračiams - 50 €

Bike Fit procedūros meistras - Dainius Kiela 

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis tiesiai į Dainių - jis mielai pakonsultuos kiekvieną besidomintį. Tam, kad nereikėtų laukti eilėje, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl procedūros laiko.

Procedūra atliekama VILNIUJE IR KAUNE.

REGISTRACIJA:

VILNIUJE - +370 620 12300, +370 656 29670, el.paštu: vilnius@s-sportas.lt 
KAUNE - +370 611 22992, el.paštu: kaunas@s-sportas.lt 

Matavimo privalumai:

  • Matuojant dviratį nereikia nuimti jokių jo detalių – dviratis telpa į matavimo stakles su ratais.
  • Papildomos įrankio detalės, leidžiančios tiksliai išmatuoti reikiamas koordinates.
  • Itin tikslus matavimas lazerio pagalba.
  • Galimybė matavimus „perkelti“ keliems jūsų dviračiams.
  • Itin stabilus stendas ir matavimo platforma.
  • Matuojamos bet kokio dviračio tipo koordinatės.