Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

PRIVATUMO POLITIKA IR SLAPUKAI

Naudodamiesi šia interneto svetaine Jūs duodate savo sutikimą įmonei UAB S-Sportas LT, 303012338 rinkti ir naudoti Jūsų Asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje Privatumo politikoje. UAB S-Sportas LT, 303012338 naudoja informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, atlikdami užsakymus ar siųsdami užklausas mums, tame tarpe: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el.paštas, banko sąskaitos numeris, kitą kontaktinę informaciją (visi kartu – Asmens duomenys), siekdama tinkamai administruoti Jūsų užsakymus/užklausas.

 

Bendrosios nuostatos

UAB S-Sportas LT, 303012338 jokiu būdu neparduoda ir neperduoda Jūsų Asmens duomenų jokiai trečiai šaliai be atskiro jūsų sutikimo. Jokia trečia šalis negali siūlyti Jums savo prekių ar paslaugų per UAB S-Sportas LT, 303012338 valdomas elektronines sistemas. UAB S-Sportas LT, 303012338 nenaudoja Jūsų Asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais. Jei UAB S-Sportas LT, 303012338 naudotų jūsų Asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, Jūsų sutikimas privalo būti gautas ir suteikta galimybė atsisakyti.

UAB S-Sportas LT, 303012338 vadovaujasi šiais pagrindiniais Asmens duomenų tvarkymo principais:

1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais

2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai

3. Asmens duomenys tvarkomi teisėtai

4. Visa informacija apie tvarkomus Asmens duomenis yra konfidenciali

Tvarkydama ir saugodama Jūsų Asmens duomenis UAB S-Sportas LT, 303012338 įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina Asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant Asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo.

Asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

1. Apdoroti Jūsų prekių užsakymus (Atlikus tam tikrus užsakymus);

2. Išrašyti finansinius dokumentus (pvz.,PVM sąskaitas faktūras);

3. Spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

4. Vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

5. Apdoroti Jūsų užklausas;

6. Tiesioginės rinkodaros tikslais – tik suteikus galimybę atsisakyti ir atskirai sutikus;

 

Asmens teisės

Jūs, leidęs tvarkyti savo Asmens duomenis, turite teisę:

1. Reikalauti ištaisyti, sunaikinti arba sustabdyti Jūsų Asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant aukščiau paminėto Europos reglamento ir kitų įstatymų nuostatų;

2. Nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų Asmens duomenys;

3. UAB S-Sportas LT, 303012338, gavusi Jūsų prašymą dėl Asmens duomenų tvarkymo, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos, pateiks Jums atsakymą. Nagrinėjami tik tie prašymai dėl Asmens duomenų tvarkymo, kurie pateikiami el. paštu info@s-sportas.lt;

4. UAB S-Sportas LT, 303012338 Nariai/Klientai turi teisę kreiptis dėl informacijos, susijusios su jų mokėjimų istorija ir pačių pateiktos informacijos, perkėlimo arba panaikinimo. Tokie prašymai įvykdomi per 30 d. Nuo laiško gavimo el. paštu info@s-sportas.lt;

 

Informacija apie vaizdo kamerų stebėjimo duomenų tvarkymą

UAB S-Sportas LT parduotuvių viduje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurios fiksuoja ir įrašo vaizdą, patenkantį į kamerų matymo lauką. Vaizdo įrašai gali būti peržiūrėti tik nelaimingų atsitikimų su Klientais ar darbuotojais atvejais, materialinių vertybių praradimo, sugadinimo ar sunaikinimo atvejais, konfliktų (incidentų) tarp Klientų ir Darbuotojų atvejais. Vaizdo įrašus gali peržiūrėti tik atsakingi asmenys, susipažinę su Asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimais ir įsipareigoję jų laikytis pasirašytinai ar kitu būdu įrodančiu susipažinimo ir įsipareigojimo faktą. Vaizdo kamerų įrašai gali būti teikiami tiems suinteresuotiems asmenims, su kuriais yra susijęs incidentas. Šiais atvejais duomenys teikiami tik įsitikinus, jog yra tinkamas teisinis pagrindas duomenims teikti. Vaizdo įrašai saugomi nuo 3 iki 10 kalendorinių dienų ir automatiškai trinami laikmenoje saugant naujus vaizdo įrašus.

 

Slapukai

Mes naudojame lankomumo registravimo slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai lankomi. Tai padeda analizuoti duomenis apie interneto puslapių srautą ir tobulinti tinklalapį, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Slapukas jokiu būdu nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirinkote bendrinti su mumis, lankydamiesi mūsų tinklalapyje. Galite pasirinkti priimti ar atmesti slapukus. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau galite pakeisti naršyklės nustatymą, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Svarbu žinoti, kad, atmetus, kai kurios tinklalapio funkcijos nebeveiks.

 

Saugomų slapukų sąrašas
Žemiau pateikiame kokie slapukai gali būti naudojami, kokią informaciją jie saugo ir kiek laiko ji yra saugoma. 

1. Slapukas: 1P_JAR, CONSENT
Sukūrimo momentas: Įėjus į puslapį. 
Galiojimo laikas: Galioja 2 metai.
Naudojami duomenys ir tvarkymo tikslai: Google Analytics slapukas, skirtas sesijos įgalinimui.

2. Slapukas: act
Sukūrimo momentas: Įėjus į puslapį. 
Galiojimo laikas: Galioja nuo vienos sesijos iki 5 metų.
Naudojami duomenys ir tvarkymo tikslai: Facebook slapukai. Skirti vartotojo atpažinimui, analizei,
saugumui, naršyklės atpažinimui, reklamai. Naudojami įvairūs unikalūs identifikatoriai (išskyrus slapukus: csm – reikšmė 2 arba 0; p – reikšmė -2; pl – reikšmė – y arba n).  

 

Atsisakymas naudoti slapukus
Savo sutikimą naudoti slapukus galite pakeisti, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Tai atlikti galite pakeisdami naršyklės nustatymus. Dažniausiai naudojamų naršyklių nustatymus rasite nuspaudę ant šių nuorodų:

- Google Chrome 

- Internet Explorer / EDGE

- Mozilla Firefox

- Apple Safari

 

Baigiamosios nuostatos

Esminiai šios Privatumo politikos pakeitimai nariams siunčiami elektroniniu paštu. UAB S-Sportas LT, 303012338 gali pakeisti šią Privatumo politiką be išankstinio perspėjimo. Jei turite klausimų dėl Privatumo politikos, bet kada galite kreiptis el. paštu info@s-sportas.lt.

Šio dokumento paskutinio atnaujinimo data yra 2022-11-04.