Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

Swix lazdos Triac 4.0 Aero RCT40 160cm Padidinti

SWIX TRIAC 4.0 AERO lygumų slidinėjimo lazdos

400,00 €

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu info@s-sportas.lt

Swix Triac 4.0 Aero yra nuolatinių tyrimų, bandymų, analizių, eksperimentinių bandymų ir procesų tobulinimo rezultatas. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas našumui.

Naujasis vamzdis turi visiškai naują skerspjūvį, užtikrinantį optimalias standumo savybes ir sumažintą vėjo pasipriešinimą.

Standumas padidėjo daugiau nei 15%, palyginti su jo pirmtaku Triac 3.0.

Vėjo tunelio bandymai patvirtina iki 20% sumažintą pasipriešinimo koeficientą kritinėse vamzdžio vietose, palyginti su cilindrinio skerspjūvio vamzdžiais.

Swix Triac Aero yra 100% pritaikomas Swix TBS ir TCS sistemoms, todėl užtikrina geriausią našumą visomis įmanomomis sąlygomis.

Būdamas vienintelis slidinėjimo lazdų gamintojas pasaulyje, siūlantis sudėtingų skerspjūvių ir geometrijos kompozitinius kotus, SWIX visada stengiasi pasinaudoti šia technologija ieškant optimalios slidinėjimo lazdos. Po daugelio metų kūrimo darbo glaudžiai bendradarbiaujant su pardavėjais ir tyrimų centrais, pažangių modeliavimų, daugybės bandymų, eksperimentinių bandymų ir proceso patobulinimų, didžiuojamės galėdami pristatyti visiškai naują slidinėjimo lazdą. Naujasis skerspjūvis pasižymi optimaliomis standumo savybėmis ir sumažina vėjo pasipriešinimą.

Specifikacijos:

  1. Standumas: 21 mm,
  2. Veleno svoris: 56 gr/m,
  3. Jėga: 70 kp,
  4. Bendras lazdos svoris 155 cm: 136 g.

Susijusios prekės