Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

FISCHER TWIN SKIN RACE SET lygumų slidinėjimo slidės

500,00 €

Dydžių lentelė

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu info@s-sportas.lt

FISCHER TWIN SKIN RACE - lygumų slidinėjimo slidės, klasikiniam stiliui. Prie slidžių pridedami Race Classic IFP apkaustai.

Lengva aukštos kokybės „Twin Skin“ slidė su „Air Core“ konstrukcija: „Twin Skin Race“ užtikrina puikų sukibimą ir puikias slydimo savybes su naujomis charakteristikomis ir dviem trumpesnėmis, bet platesnėmis kailiuko juostelėmis. Puikiai tinka slysti kietu ir šaltu sniegu.

Air core carbon

Sėkmingiausia slidžių vidaus konstrukcija su daugiau nei 80 % oro, todėl itin lengva. Optimaliai kieta ir atspari lūžimams technologija.

Twin skin

Dvi atskiros kailio juostelės, išdėstytos pasislinkusiose padėtyse, priklijuotos žemiau slystamojo paviršiaus užtikrina lengvą ir subalansuotą slydimą. Moherio kailis užtikrina gerą atsispyrimą net ir kietoje ir apledėjusioje vėžėje.

Computer flex control

Minimalūs liekamųjų įtempimų ir dinaminių slidžių lankstumo skirtumai poruojant slides.

Diamond tuned grinding (DTG)

Optimali PLUS struktūra. Universalus veikimo diapazonas. Tinkama visiems sniego tipams ir plačiausiam sniego temperatūros diapazonui. Šlifuota naudojant natūralų
deimantą.

Finish First

Terminas apimantis ir sujungiantis visus atskirus technologinius žingsnius galutinio plastiko šlifavimo deimantu metu.

Precision Pairing System

Naujos kartos slidžių poravimas: visiškai automatinis procesas, dinamiški daugelio poravimo kriterijų matavimai užtikrina tikslų slidžių pasirinkimą ir optimizuotą poravimą.

Prewaxed

Prisotinimas parafinu infraraudonųjų spindulių pagalba. Geriausios slydimo savybės, apsauga nuo nešvarumų ir oksidacijos. VAUHTI parafinas.

Sustiprinta slidžių važiuoklė užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Homogeniškas slėgio pasiskirstymas užtikrina tolygų vaško nusidėvėjimą.

Scating 115

Speciali slidės vidinė konstrukcija atitolina sniego kontaktinius taškus vienas nuo kito, taip padidina stabilumą ir galingesnį atsispyrimą ant kieto sniego.

Susijusios prekės