Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

POLAR PACER sportinis laikrodis

175,00 €

-65,00 €

240,00 €

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu info@s-sportas.lt

POLAR PACER - tai GPS bėgimo laikrodis, suteikiantis šiuolaikiniam bėgikui visus būtiniausius dalykus, taip pat specialias treniruočių priemones, kurių reikia norint geriau atlikti vieną dalyką: bėgti.

Dizainas ir atsparumas

 1.        Gorilla Glass stiklas.
 2.        Atsparus vandeniui WR50.
 3.        Veikia nuo -10°C iki +50°C. 
 4.        Ypač ilgas baterijos veikimo laikas - iki 1032 val. Treniruojantis su HR ir GPS - iki 35 valandų, o su baterijos taupymo režimu - iki 100 val.

OUTDOOR funkcijos:

 1. Global Navigation Satellite System - pagalbinis GPS greitesnis nustatymo laikas: palaiko GPS, GLONASS, Galileo ir QZSS palydovines sistemas, kad galėtumėte treniruotis naudodami geriausią padėties nustatymo patirtį bet kurioje pasaulio vietoje.

Techninė įranga:

 1. Precision Prime™ - jutiklio sintezės technologija seka jūsų širdies ritmą nuo riešo. Ši naujovė sujungia optinį širdies ritmo matavimą su kitomis jutiklių technologijomis, kad būtų išvengta judesio artefaktų, kurie gali sutrikdyti širdies ritmo signalą ir pateikti nepatikimus rodmenis.
 2. Ultra-long battery life - laikrodis neišsijungs, kol nepasieksite finišo. Polar laikrodžiuose yra įkraunamos baterijos, kurios veikia valandų valandas treniruočių režimu su įjungtu GPS ir riešo širdies ritmo stebėjimu. Be to, įjungę laikrodžio režimą su nuolatiniu širdies ritmo stebėjimu, vienu įkrovimu galite dirbti kelias dienas.

Papildomos Smart Coaching funkcijos:

 1. Nightly Recharge™: sekite savo miego kokybę ir organizmo atsistatymą.
 2. Sleep Plus Stages™: sekite savo miego fazes ir miego kokybę.
 3. Serene™: speciali kvėpavimo programa, skirta nusiraminimui ir susikaupimui.
 4. Training Load Pro™: kiekybinis treniruočių krūvio įvertinimas.
 5. FitSpark™ Polar Grit X Pro su FitSpark™ treniruočių pasiūlymais leis paįvairinti savo dienotvarkę įvairiais pratimais ir intensyvumu.
 6. Maitinkitės ir gerkite laiku, kad išlaikytumėte darbingumą su FuelWise™ funkcija.
 7. Energy Sources - pažiūrėkite, kiek kiekvieno energijos šaltinio jūsų kūnas sunaudoja treniruotės metu, suskirstytą į riebalus, angliavandenius ir baltymus kiekvienam užsiėmimui – iliustruota procentais nuo bendro kalorijų suvartojimo treniruotės pabaigoje.
 8. Weekly Summary - surenka visus paskutinių 7 dienų treniruočių duomenis ir pateikia juos laikrodyje.
 9. Swimming Metrics - lengvai stebėkite savo plaukimo rezultatus su automatiškai aptikamu plaukimo stiliumi, atstumu, tempu, smūgiais ir poilsio laiku.
 10. Running Program - pasirinkite vieną iš keturių bėgimų: 5K, 10K, pusmaratonį arba maratoną, ir gaukite asmeninį, prisitaikantį treniruočių planą, atitinkantį jus ir jūsų tikslus.
 11. Step Count - žingsnių skaičiavimas yra geras būdas sužinoti, ar darote pakankamai, kad išlaikytumėte bendrą sveikatą. Kuo daugiau žingsnių padarysite per dieną, tuo arčiau būsite link savo kūno rengybos tikslų ir atversite kelią į geresnę sveikatą.
 12. Season Planner - galite planuoti ir pritaikyti treniruočių sezoną.
 13. Training Targets - iš anksto suplanuokite savo treniruotes naudodami treniruočių tikslus ir išsaugokite juos savo treniruočių dienoraštyje. Atėjus laikui išlieti prakaitą, jūsų prietaisas padės jums per suplanuotą seansą, kad galėtumėte visą dėmesį skirti treniruotei.
 14. FuelWise™ yra išmanusis papildų (geliukų) vartojimo pagalbininkas, padedantis rasti optimalų maisto vartojimo būdą ilgos treniruotės ar varžybų metu.

Papildomos funkcijos:

 1. 24/7 aktyvumo sekimas
 2. Muzikos kontrolė
 3. Polar Flow
 4. HR sensor mode

PALYGINIMAS

Susijusios prekės