Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite Privatumo politika skiltyje.

POLAR IGNITE 3 sportinis laikrodis

265,00 €

-75,00 €

340,00 €

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu info@s-sportas.lt

POLAR IGNITE 3 - stilingas sporto ir sveikatingumo laikrodis, padedantis gyventi energingiau. Jis stebi jūsų miegą, aktyvumą ir širdies ritmą, kad pateiktų jūsų kūnui ir gyvenimo būdui pritaikytas nuorodas judėjimui ir kasdieniniam gyvenimui.

 1. Ryškus ekranas, optimizuotas bet kokioms sąlygoms.
 2. Patobulintas didelės spartos procesorius.
 3. Pažangus optinis širdies ritmo stebėjimas.
 4. Greitas įkrovimas ir duomenų perdavimas.
 5. Tikslus GPS ir ilgai veikianti baterija.

Dizainas ir atsparumas

 1.        Polar Ignite 3 atitinka JAV kariuomenės standartą (MIL-STD-810G) ir yra atsparus dideliems temperatūros, drėgmės ir slėgio pasikeitimams.
 2.        Gorilla Glass stiklas.
 3.        Atsparus vandeniui WR30.
 4.        Veikia nuo -10°C iki +50°C. 
 5.        Ypač ilgas baterijos veikimo laikas - iki 5 dienų. Treniruojantis su HR ir GPS - iki 30 valandų, o su baterijos taupymo režimu - iki 100 val.

OUTDOOR funkcijos:

 1. Global Navigation Satellite System - pagalbinis GPS greitesnis nustatymo laikas: palaiko GPS, GLONASS, Galileo ir QZSS palydovines sistemas, kad galėtumėte treniruotis naudodami geriausią padėties nustatymo patirtį bet kurioje pasaulio vietoje.
 2. Back to Start funkcija parves jus atgal į maršruto starto poziciją.

Techninė įranga:

 1. Precision Prime™ - jutiklio sintezės technologija seka jūsų širdies ritmą nuo riešo. Ši naujovė sujungia optinį širdies ritmo matavimą su kitomis jutiklių technologijomis, kad būtų išvengta judesio artefaktų, kurie gali sutrikdyti širdies ritmo signalą ir pateikti nepatikimus rodmenis.
 2. Ultra-long battery life - laikrodis neišsijungs, kol nepasieksite finišo. Polar laikrodžiuose yra įkraunamos baterijos, kurios veikia valandų valandas treniruočių režimu su įjungtu GPS ir riešo širdies ritmo stebėjimu. Be to, įjungę laikrodžio režimą su nuolatiniu širdies ritmo stebėjimu, vienu įkrovimu galite dirbti kelias dienas.

Papildomos Smart Coaching funkcijos:

 1. Nightly Recharge™: sekite savo miego kokybę ir organizmo atsistatymą. 
 2. Sleep Plus Stages™: sekite savo miego fazes ir miego kokybę.
 3. Serene™: speciali kvėpavimo programa, skirta nusiraminimui ir susikaupimui.
 4. Training Load Pro™: kiekybinis treniruočių krūvio įvertinimas.
 5. FitSpark™ - suasmenintas treniruočių vadovas siūlo kasdienes, pagal poreikį atliekamas treniruotes, kurias lengva atlikti ir kurios atitinka jūsų atsigavimą, kūno rengybos lygį ir treniruočių istoriją. Kiekvieną dieną gaukite naujų kardio, jėgos ar mobilumo treniruočių pasiūlymų tiesiai į laikrodį – tereikia pasirinkti jums patinkančią sesiją ir leisti laikrodžiui ją atlikti.
 6. Maitinkitės ir gerkite laiku, kad išlaikytumėte darbingumą su FuelWise™ funkcija.
 7. Energy Sources - pažiūrėkite, kiek kiekvieno energijos šaltinio jūsų kūnas sunaudoja treniruotės metu, suskirstytą į riebalus, angliavandenius ir baltymus kiekvienam užsiėmimui – iliustruota procentais nuo bendro kalorijų suvartojimo treniruotės pabaigoje.
 8. Weekly Summary - surenka visus paskutinių 7 dienų treniruočių duomenis ir pateikia juos laikrodyje.
 9. Swimming Metrics - lengvai stebėkite savo plaukimo rezultatus su automatiškai aptikamu plaukimo stiliumi, atstumu, tempu, smūgiais ir poilsio laiku.
 10. Running Program - pasirinkite vieną iš keturių bėgimų: 5K, 10K, pusmaratonį arba maratoną, ir gaukite asmeninį, prisitaikantį treniruočių planą, atitinkantį jus ir jūsų tikslus.
 11. Step Count - žingsnių skaičiavimas yra geras būdas sužinoti, ar darote pakankamai, kad išlaikytumėte bendrą sveikatą. Kuo daugiau žingsnių padarysite per dieną, tuo arčiau būsite link savo kūno rengybos tikslų ir atversite kelią į geresnę sveikatą.
 12. Season Planner - galite planuoti ir pritaikyti treniruočių sezoną.
 13. Training Targets - iš anksto suplanuokite savo treniruotes naudodami treniruočių tikslus ir išsaugokite juos savo treniruočių dienoraštyje. Atėjus laikui išlieti prakaitą, jūsų prietaisas padės jums per suplanuotą seansą, kad galėtumėte visą dėmesį skirti treniruotei.
 14. Haptic Alarm - švelnus žadintuvas, kuris pažadina jus netrukdydamas šalia miegantiems. 
 15. SleepVise™ - nurodo, kokį poveikį miegas turėjo jūsų dienos energijos ir budrumo lygiui.
 16. 24/7 Activity Tracking - mūsų kūnai yra sukurti judėti, todėl išlikti aktyviems yra būtina jūsų bendrai sveikatai ir gerovei. Polar laikrodžiai skatina aktyvų gyvenimo būdą, pateikdami kasdienės veiklos tikslą, pagrįstą jūsų asmeniniais duomenimis ir aktyvumo lygio nustatymu, automatiškai sekdami jūsų aktyvumą visą dieną. Jei per ilgai buvote neaktyvus, gausite draugišką priminimą atsikelti ir pajudėti. Jūsų dienos veiklos tikslas rodomas kaip apskritimas, kuris palaipsniui pildosi, kol pasieksite tikslą – 100%.
 17. Smart Calories - skaičiuoja sudegintų kalorijų skaičių pagal jūsų individualius duomenis: jūsų svorį, ūgį, amžių, lytį, HRmax, HRrest, VO2max ir jūsų treniruotės / veiklos intensyvumą.
 18. Fitness Test - kuo geresnis jūsų pasirengimas, tuo stipresnė ir efektyvesnė jūsų širdis. Fitneso testas yra paprastas 5 minučių fizinio pasirengimo lygio įvertinimas, kurį galima atlikti gulint, be jokios kitos įrangos. Automatinis skaičiavimas atsižvelgia į jūsų ramybės pulsą, širdies ritmo kintamumą ir jūsų asmeninius rodiklius: lytį, amžių, ūgį, svorį ir treniravimąsį.
 19. Running Performance Test - bėgimo testas padeda suasmeninti širdies ritmą, greitį ir galios zonas, kad visada pasiektumėte optimalų bėgimo tempą ir neapkrautumėte savęs per dideliu krūviu.

Papildomos funkcijos:

 1. Altimetras
 2. 24/7 aktyvumo sekimas
 3. Muzikos kontrolė
 4. Polar Flow
 5. HR sensor mode

PALYGINIMAS

Specifikacija:

 1. DYDIS: 43x43x9,5mm
 2. SVORIS: 35g (be apyrankės 21g)
 3. EKRANAS: Spalvotas, Gorilla Glass, 1.28", rezoliucija - 416x416
 4. BATERIJA: 215 mAh Li-pol, 30 val. treniruočių rėžimu (su GPS ir širdies ritmo matavimu nuo riešo), 100val. dienos su širdies ritmo sekimu visą parą nuo riešo
 5. GPS: integruotas GPS, GLONASS, Galileo
 6. JUNGTYS: Bluetooth ir USB-A
 7. LAIKRODIS: laikas ir data, žadintuvas su vibracija
 8. KALBOS: 16 UI kalbų (tame tarpe rusų bei lenkų)
 9. PRIEDAI ir SENSORIAI: visi POLAR sensoriai veikiantys su BLE ir 5 kHz dažniu
 10. ATSPARUMAS VANDENIUI: 50m (tinkamas plaukimui)
 11. APYRANKĖ: minkšta ir ilgaamžė silikoninė apyrankė 

Pakuotėje:

 1. Polar Ignite 3 treniruočių kompiuteris
 2. USB laidas informacijos nuskaitymui
 3. Trumpas įvadas

Susijusios prekės