Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Wahoo Elemnt Bolt V2 GPS dviračio kompiuteris

279,00 €

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius
+370 620 12300
S-Sportas Kaunas
+370 611 22992
S-Sportas Šiauliai
+370 620 33800

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Dėl prekės teirautis telefonu arba el.paštu

ELEMNT BOLT sukurtas taip, kad suteiktų paprastą, intuityvią važiavimo patirtį aerodinaminiu dizainu. Šiame GPS dviračių kompiuteryje yra 2,2 colių, 64 spalvų ekranas su aplinkos šviesos jutikliu, kad būtų paprasčiau pamatyti svarbiausią informaciją. Perfect View Zoom, Quicklook LED ir pritaikomi duomenų puslapiai leidžia suasmeninti įrenginio sąranką ir užtikrinti, kad tai būtų naudingas kompanijonas nuo jūsų kelionės pradžios iki pabaigos. Naudodamas 16 GB atminties ir įrenginyje esančias navigacijos funkcijas, ELEMNT BOLT gali išsaugoti žemėlapius ir maršrutus, reikalingus tam, kad galėtumėte sekti kelius, kuriais važiavote. BOLT akumuliatoriaus veikimo laikas yra 15 valandų, jį galima įkrauti važiavimo eigoje su USB-C jungtimi. Įdiegtos Bluetooth Smart, ANT + ir WiFi technologijos. ELEMNT BOLT sklandžiai poruojasi su visais jūsų dviračių jutikliais ir papildomais įrenginiais, kad išnaudotumėte treniruotes iki maksimumo.

ELEMNT BOLT yra visiškai integruotas GPS dviračių kompiuteris su visu suderinamų aparatinės įrangos ir išmaniųjų telefonų programų sąrašu.

Susijusios prekės